Монако - ПСЖ по ТВ: Къде да гледаме мача от 23-ия кръг на Лига 1?

2989 0

Днес (11 февруари) ПСЖ гостува на Монако в среща от 23-ия кръг на френската Лига 1!

Парижани са на върха във временното класиране с актив от 54 точки - 8 повече от втория Олимпик Марсилия. Домакините пък са на четвърта позиция със сбор от 44 пункта.

Двама защитници пропускат мача за Монако заради контузии - Вандерсон и Маланг Сар. Проблемите с травми в съблекалнята на Кристоф Галтие са още повече - Лионел Меси, Килиан Мбапе, Марко Верати, Ренато Санчес и Норди Мулер няма да бъдат на разположение.

Монако и ПСЖ вече премериха сили веднъж през настоящия сезон 2022/23 - на 28 август мачът между тях от 4-ия кръг завърши 1:1 на "Парк де Пренс". Тогава Кевин Фоланд бе открил резултата за "червено-белите", а Неймар изравни през второто полувреме от дузпа.

*Двубоят днес ще стартира в 18:00 ч. (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Nova Sport"! Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Монако - ПСЖ НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!