Мбапе с любопитен коментар: Реал Мадрид е като мой дом


Мбапе с любопитен коментар: Реал Мадрид е като мой дом
Снимка: Getty Images

2324 0

Суперзвезата на световния футбол Килиан Мбапе отново заговори за Реал Мадрид, този път часове преди началото на груповата фаза на Шампионска лига. Пари Сен Жермен се изправя срещу Ювентус, докато "кралете" ще гостуват на Селтик.

"Не съм играл за Реал Мадрид, но този клуб е като мой дом. Никога не знаеш какво ще се случи в бъдеще", обяви Мбапе, цитиран от The New York Times. Нападателят отбеляза 7 гола в 5 мача за парижани от началото на кампанията.

23-годишният нападател бе на няколко пъти много близо до акостирането на "Сантяго Бернабеу", но в крайна сметка дори преподписа контракта си с парижани и е тяхна собственост до 30 юни 2025 г.

Eто къде може да гледате днешните срещи!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички