Мбапе пропусна дузпа в последните секунди, но късметът тотално покри ПСЖ (ВИДЕО)

926 0

Килиан Мбапе се превърна в големия герой за ПСЖ по време на 10-ия кръг от местния елит. Той оформи крайното 3:2 при визитата на Брест в Лига 1.

"Младия шампион" бе точен в 89-ата минута при добавка, след като негова дузпа бе спасена. Така той оформи крайния резултат, но преди това бе удвоил преднината за парижани още в 28-ата минута. 12 по-рано Заир-Емери откри за гостите.

Последва и шокиращият щурм на домакините, които изравниха с голове в края на първото и началото на второто полувреме. 120 секунди преди почивката Муни намали, а Льо Дуарон изравни за 2:2 в 52-ата минута.

В крайна сметка ПСЖ записа 14-ата си поредна победа на Брест във всички турнири при последните им 15 срещи. Парижани влязоха и в актуална серия от четири успеха във всички турнири, докато съперникът им няма победа през последните четири кръга.

Пред възпитаниците на Енрике предстои домакинство на Монпелие, а шестият Брест ще гостува на третия Монако.

Следете всичко най-интересно от Лига 1 със SportLive.bg!