Лудогорец, гледаш ли? Слабаци унижиха ПСЖ преди Шампионска лига

2184 0

Френският шампион ПСЖ претърпя унизителна загуба с 0:3, като гост на "Монпелие" в среща от 16-я кръг на френската Лига 1.

Само три дни преди домакинството на "Лудогорец" в Шампионската лига, футболистите на Унай Емери направиха грешна стъпка в първенството. Те изоставаха на точка от Ница и амбициите на парижани бяха да заемат лидерската позиция.

ПСЖ игра много силно през цялата среща, но пропуските в предни позиции изиграха лоша шега.

В 42-ата минута на срещата Пол Ласне откри резултата за домакините от "Монпелие".

Две минути след подновяването на играта Елис Шири охлади амбициите на ПСЖ за успех с втори гол за домакините.

Футболистите на Унай Емери вдигнаха оборотите, но с лекота пропускаха чисти положения. Десет минути преди края Риад Бодебуз с изключително красив гол сложи точка на спора./БТА