L'Equipe отново писа ниска оценка на Лионел Меси

1733 0

Авторитетното френско издание L'Equipe отново постави ниска оценка на Лионел Меси. Аржентинската звезда и полузащитникът на ПСЖ Жоржиньо Вайналдум получиха едва 3 по десетобалната система при победата с 2:1 над Лил.

Меси беше заменен още на почивката, а големият герой за ПСЖ беше Анхел ди Мария, който даде асистенция за Маркиньос в 74-ата минута, а в 88-ата сам отбеляза победното попадение.

Така Меси продължава да няма нито един гол в Лига 1. През сезон 2021/22 аржентинският нападател стреля към вратата 15 пъти, но само 4 от тях бяха точни. До този момент той вкарва за ПСЖ само в Шампионска лига.

Ето и как Маурисио Почетино обясни решението си да смени Меси.