Килиан Мбапе не вкара за първи път от месец и половина и ПСЖ пак се издъни срещу Брест (ВИДЕО)

3462 0

В неделя вечер приключи серията от пет поредни победи във всички турнири на ПСЖ. Парижани този път не успяха да се справят с една от сензациите през кампанията - Брест, след като миналия път стана по най-драматичния начин.

Асенсио лекува контузия след трансфера си

Двата тима си спретнаха 2:2 на "Парк де Пренс", макар че домакините водиха с 2:0 до почивката късно на 28-и януари. Попаденията бяха дело на летните попълнения Марко Асенсио и Коло Муани в 38-ата и 45-ата минута.

В крайна сметка възпитаниците на Енрике намалиха натиска след почивката и бяха наказани от Камара (55') и Перейта (80'), като попадението на втория бе от най-висока класа.

Един от любопитните факти около изминалата среща бе неуспехът на Мбапе пред съперниковата врата. Килиан не успя да реализира, след като неизменно го правеше в изминалите пет срещи и натрупа цели 10 гола.

ПСЖ остана на върха във временното класиране с 44 пункта, а Брест е трети с 9 по-малко. Между тях е Ница с 38 пункта.

Още: "Bild": Мбапе избра в кой клуб ще играе през сезон 24/25, втрещи с финансови апетити