Кейлор Навас е с коронавирус, шанс за Донарума


Кейлор Навас е с коронавирус, шанс за Донарума
Снимка: Getty Images/Gulliver

1747 0

Вратарят на Пари Сен Жермен Кейлор Навас е заразен с коронавирус, съобщи официалната пресслужба на френския гранд. Костариканският страж е дал положителен тест, поради което ще пропусне срещата с Брест от Лига 1.

33-годишният вратар веднага беше изолиран от отбора и поставен под карантина. Така Джанлуиджи Донарума, който вече изкара коронавируса, ще заеме мястото на вратата и ще получи шанс за изява в следващите мачове.

До този момент и двамата вратари по-лучава шансове за изява, но Навас има 17 двубоя. Донарума взе участие в 12 мача, като 8 от тях бяха в Лига 1.

ПСЖ продължава да е начело в класирането в Лига 1, като има актив от 47 точки. На второ място и с мач повече е тимът на Ница, който има 39.

Ето и за какви трудности след COVID 19 призна Лионел Меси.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички