Гингам записа първа победа в Лига 1 (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/ Getty Images

1180 0

Гингам постигна първа победа във френската Лига 1. Снощи тимът се наложи у дома над Олимпик Марсилия с 2:0.

Още във втората минута домакините можеха да поведат, но Прива пропусна от дузпа, която беше отсъдена за нарушение на Ласана Диара. Резултатът беше открит в 73-тата минута, като точен бе Прива, който се реваншира за пропусна по-рано.

Две минути преди края на редовното време Марсилия изравни, но голът не бе зачетен заради засада. В 90-тата минута Гингам сложи точка на спора, след като удвои аванса си след попадение на Бенезе.

И двата тима имат по 3 точки след този двубой.