Две дузпи на Неймар не помогнаха на ПСЖ да избегне поражението срещу предпоследния

984 0

Пари Сен Жермен допусна изненадваща загуба при гостуването си на предпоследния в класирането Лориен. Воденият от Маурисио Почетино отбор записа поражение с 2:3, като Неймар реализира две дузпи.

Лоран Абергел откри резултата в 36', а звездата на ПСЖ изравни в края на първото полувреме. В 58' пък изведе парижани напред, а Йоан Виса направи 2:2 десет минути преди края, а в добавеното време попадение на Терем Мофи донесе победата на домакините.

След тази загуба ПСЖ е на второ място, след като в петък Лион стъпи на върха, а по-късно днес може да бъде изпреварен и от Лил.