Златан си глътна езика, когато Рашфорд направи това (ВИДЕО)

Снимка: ИНТЕРНЕТ

11866 0

Суперзвездата на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович изобщо не разочарова феновете на новия си отбор, след като само 190 секунди му бяха нужни да вкара първия си гол при дебютния мач срещу Галатасарай.

ВИЖТЕ ПЪРВИЯ ГОЛ НА ЗЛАТАН ЗА ЮНАЙТЕД

Ибра поигра едно полувреме, в което Юнайтед отстъпи с 1:2 на турския гранд, но след почивката осъществи впечатляващ обрат до 5:2. Третото попадение на "червените дяволи" бе изработено изцяло от младия талант Маркъс Рашфорд.

Той направи фамозен пробив по крилото, елиминира защитник и вратаря Фернандо Муслера, който пък го повали в наказателното поле. Уейн Рууни бе точен от дузпата, а Ибрахимович реагира по безценен начин на пробива на Рашфорд - аплодисменти и гримаса на истинска изненада от качествата на 18-годишния нападател.