Златан Ибрахимович призна, че първият гол на Юнайтед не е чист

Снимка: Guliver/GettyImages

1408 0

Звездата на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович призна пред английските медии, че е докоснал топката с ръка , преди да изведе Пол Погба при първия гол на Манчестър Юнайтед срещу Кристъл Палас.

Манчестър Юнайтед откри резултата наистина скандално, след като и авторът на попадението Пол Погба беше в положение на засада.

Това се случи в добавеното време на първото полувреме, когато след изпълнение на пряк свободен удар, Златан Ибрахимович свали топката към Пол Погба, който реализира попадение.

„Да, май докоснах топката с ръка, а после с корем. Ситуацията се разви бързо, защото видях, че Погба е свободен и исках по-бързо да го намеря“, честно си призна нападателят.

Ибрахимович сам успя да реализира напълно редовен гол, с който в 88-ата минута донесе успеха с 2:1 на своя отбор.