1401 0

В социалните мрежи се появи интересно видео от полувремето на срещата между Астън Вила и Манчестър Сити от последния кръг на Висшата лига през изминалия сезон, в което може да се види как Хосеп Гуардиола надъхва своите момчета за втората част.

На почивката "гражданите" губеха с 0:1, а в същото време Ливърпул правеше всичко възможно да победи на "Анфийлд" и да отмъкне златните медали под носа на Сити.

Във видеото може да се види как харизматичният испански специалист мотивира своите звезди да излязат на терена и да обърнат резултата, с което да спечелят за пореден път английския елит.

Речено - сторено. "Гражданите" излизат след почивката, а крайния резултат на мача говори сам по себе си за добрата работа, която Гуардиола е свършил на почивката. Въпреки че Сити допуснаха втори гол в своята врата за 0:2 те не се предадоха и затвориха мача при резултат 3:2, с което вдигнаха трофея в английската Висша лига.