1873 0

Леандро Трусар се превърна в големия герой на "Анфийлд" през първата част на срещата между Ливърпул и Брайтън, след като заби две попадение във вратата на мърсисайдци. Белгиецът бе точен в 4-тата и 18-тата минута, като двете попадения паднаха след наглед едни и същи удари.

Той рано-рано в срещата успя да накаже Алисон след груба грешка на Аликсандър-Арнолд с удар по диагонал, след като се възползва от добър пас на Дани Уелбек. По този начин "чайките" подчертаха амбициите си в срещата, а след 14 минути се стигна до удвояване в разликата.

След близо 20 минути гостите отново удариха с опит на Трусар по диагонал, но този път атаката се разгъна през Еступинан и първия асистент - Уелбек. По този начин Брайтън успя да поведе с 0:2 на Ливърпул, като попадение на Фермино оформи 1:2 на полувреме.

Проследете развоя на срещата НА ЖИВО ТУК!