"ВАР-образие" във Висшата лига: Играч се изплю в лицето на друг, но не бе изгонен (ВИДЕО)

1459 0

В един от най-емоционалните сблъсъци в английската Висша лига от днешния ден (01.04) се превърна дуелът между Нотингам Форест и Уулвърхемптън. В крайна сметка никой от двата тима не победи и си разделиха точките след равенство 1:1.

Резултатът бе открит за домакините още през първото полувреме - в 38-ата минута, когато Бренън Джонсън се разписа. В 83-тата обаче Даниел Поденсе изравни за "вълците". Именно двамата бяха замесени в най-дискусионната ситуация.

Към края на срещата се стигна до струпване на футболистите на двата отбора на едно място. По това време Поденс се изплю в лицето на Джонсън и това ясно се вижда на повторенията.

ВАР се намеси и ситуацията бе преразгледана. Това отне доста дълго време, но накрая решението бе шокиращо за всички - последствия за Поденс нямаше. Можете да видите проявата му чрез видеото по-долу в материала.