Уникален Азар качи Челси на третата позиция в Англия (ВИДЕО)

1704 0

Отборът на Челси постигна 20-а победа за сезона в английската Висша лига. Тя дойде на "Стамфорд Бридж", където бе надигран градския съперник Уест Хям с 2:0.

И двете попадения в срещата вкара Еден Азар. Първото бе в средата на първото полувреме. Попадението на белгиеца обаче бе уникално, след като той пое в средата на противниковата половина и премина като "на парад" през средата на терена, освободи се от няколко играчи на "чуковете" и прониза Лукаш Фабиански. Вторият му гол в срещата пък сложи точка на спора, след като бе реализиран в последната минута от редовното време.

С тази победа "сините" събират 66 точки след 33 изиграни мача и се изкачват на третата позиция. Четвъртият Тотнъм има 62 пункта, но и мач по-малко. Уест Хям пък е 11-и с 42 точки.