Юнайтед мина през Ипсуич, Марсиал отново бележи (ВИДЕО)

1152 0

Манчестър Юнайтед се класира с лекота на 1/8-финал в турнира за Купата на лигата. "Червените дяволи" се наложиха с 3:0 над Ипсуич на "Олд Трафорд", а замесен в победата отново бе новата звезда на тима Антони Марсиал.

Уейн Рууни откри резултата на "Олд Трафорд" в 23-ата минута, слагайки край на головата си суша в Англия. Той се възползва от добър пас на Блинд и с прецизен шут превзе вратата на Биалковски.

Ипсуич показа желание за връщане в играта, който обаче бе прекършен, след като Андреас Перейра покачи на 2:0, след перфектно изпълнен пряк свободен удар.

Десет минути преди края на редовното време Рууни отстъпи мястото си на Мемфис Депай, а капитанската лента сложи доскоро разжалваният Давид Де Хеа.

Антони Марсиал също се включи от пейката, като в добавеното време вкара своя гол номер 4 от 4 мача за новия си тим. Французинът оформи крайното 3:0.