Уест Хям и Тотнъм си поделиха точките в едно доста борбено лондонско дерби

1690 0

Уест Хям и Тотнъм не успяха да се победят в мач от междинния кръг на английската Висша лига. Момчетата на Дейвид Мойс и Антонио Конте не излъчиха победител, завършвайки 1:1 в едно доста интересно лондонско дерби.

Първото полувреме на "Лондон Стейдиъм" бе доста равностойно. Двата отбора си размениха по няколко положения, а резултатът бе открит в 34', когато Тило Керер вкара, но в собствената си врата, давайки аванс на Тотнъм.

През втората част борбата на терена продължи. В 55-ата минута домакините организира добра атака, която завърши с гол. Антонио направи добър пробив и намери Сомас Соучек в наказателното поле, който прати топката в долния десен ъгъл на Юго Лорис, изравнявайки резултата и оформяйки крайното 1:1.

В събота (3 септември) Тотнъм приема Фулъм у дома, а Уест Хям ще гостува на Челси.