Убийствена задна ножица + асистенция на Алисон = Шоу от Мане и Салах (ВИДЕО)

2708 0

Звездите на Ливърпул Мохамед Салах и Садио Мане за пореден път доказаха своята важност за мърсисайдци. В рамките на няколко минути двамата вкараха срещу Норич за пълен обрат в двубоя.

Първо в 64-ата минута Мане получи топката след центриране от Цимикас и с невероятна задна ножица препрарира вратаря на Норич Гън. Попадението на сенегалеца безспорно ще бъде кандидат за едно от най-красивите през този сезон.

Само три минути по-късно Алисон пусна дълъг пас към Мохамед Салах и беше ред на египтянина да се развихри. Салах финтира покрай защитата на Норич и не остана нищо по-лесно от това да направи резултата 2:1.