Тотнъм разнищи Уотфорд, "шпорите" пропуснаха да запишат двуцифрен резултат (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

966 0

Отборът на Тотнъм разби Уотфорд на "Уайт Харт Лейн" с 4:0 в мач от 32-я кръг на английската Висша лига.

Момчетата на Моурисио Почетино изнесоха истинска лекция с играта, която демонстрираха срещу "стършели" и записаха 11-та поредна домакинска загуба.

Доминацията на лондончани започна след 15', когато Янсен нацели напречната греда. След 30' Деле Али откри със страхотен гол, а до края на полувремето се разписаха още Дайър и Сон.

След почивката Сон вкара и втори гол, а в последните 15' пропусна възможността да отбележи и хеттрик. Пред него се откриха две положения, като едното бе отразено от Гомес, а при другото помогна страничната греда.

В 60' на терена след 4-седмично лечение се върна звездата Хари Кейн, който също имаше няколко възможности за гол, но така и не успя да завърши.

С победата днес Тотнъм събра 65 точки и продължава гонитбата с лидера Челси, а Уотфорд е 10-ти с 37 пункта.