Тотнъм подписа уволнението на Ван Гаал за 6 минути (ВИДЕО)

986 0

Отборът на Тотнъм постигна нова победа в борбата за титлата в Англия, след като се наложи с 3:0 като домакин над Манчестър Юнайтед.

"Шпорите" вкараха три гола в рамките само на шест минути, а точни за тима от Лондон бяха Деле Али, Тоби Алдервейрелд и Ерик Ламела.

След този успех Тотнъм събра 65 точки и все още изостава със седем от лидера Лестър, пет кръга преди края на първенството. Манчестър Юнайтед пък пропусна шанса отново да се доближи до градския съперник Манчестър Сити в битката за 4-то място, даваща право на участие в Шампионска лига. Възпитаниците на Луис ван Гаал остават с 53 пункта на 5-тата позиция.

Срещата между Тотнъм и Манчестър Юнайтед бе забавена с 30 минути, тъй като около стадиона има голямо задръстване и мениджърът на гостите Луис ван Гаал не е успял да стигне на време за началото на срещата.

Tottenham Vs Manchester United 3-0 All Goals... by tony-hoksa1