Тотнъм не сбърка при домакинството на Хъдърсфийлд

Снимка: Gulliver/GettyImages

917 0

Отборът на Тотнъм продължи с отличната си форма от началото на годината и победи Хъдърсфийлд с 2:0 у дома в мач от 29-ия кръг на Висшата лига.

На „Уембли“ „шпорите“ доминираха от самото начало и това даде резултат в 27-та минута, когато Хьон Мин Сон завърши отлично бърза атака на тима. В 54-та минута южнокорейският национал вкара втория си гол в двубоя и оформи крайното 2:0 в полза на лондончани.

След този успех Тотнъм вече има 58 точки и се изкачи до 3-то място в класирането, докато Хъдърсфийлд заема 15-та позиция с 30 точки. Трети е Ливърпул с 57, който по-късно тази вечер приема Нюкасъл на "Анфийлд".