Тотнъм громи и внесе още напрежение над Челси (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images/Gulliver

925 0

Отборът на Тотнъм продължи с отличното си представяне във Висшата лига в последно време, след като разби Уест Бромич Албиън с 4:0 в първи мач от 21-ия кръг на първенството.

"Шпорите" доминираха на "Уайт Харт Лейн" от първата до последната минута и заслужено постигнаха успех, който е шести пореден за тях в шампионата. Над всички в двубоя бе централният нападател Хари Кейн, който реализира хеттрик, като и за трите си попадения получи отлични асистенции - от Кристиан Ериксен, Кайл Уолкър и Деле Али.

4-то попадение на лондончани бе автогол на Гарет Макоули в 26-та минута. Домакините можеха да отбележат още няколко гола, но вратаря на "дроздовете" Бен Фостър се отличи с много добри намеси.

След този успех тимът на Маурисио Почетино се изкачи до второ място в класирането с 45 точки, 4 по-малко от лидера Челси, който по-късно днес гостува на Лестър Сити. УБА заема 8-ма позиция с актив от 29 точки.

All Goals & highlights HD - Tottenham 4-0 West... by Live1Goals