Стоук шокира Ман Сити с два гола за 8 минути (ВИДЕО)

1433 0

С два гола само за 8 минути Стоук унищожи Манчестър Сити с 2:0 на "Британия Стейдиъм" в мач от 15-ия кръг на Висшата лига.

Лидерът в класирането беше тотално надигран от съперника, но това бе донякъде логично заради многото кадрови проблеми, които се струпаха пред Мануел Пелегрини.

Шакири и Арнаутович изгираха феноменален мач за "грънчарите". Швейцарецът асистира за двете попадения, които австрийския национал отбеляза 7-ата и 15-ата минута.

След този мач домакините са 9-и с актив от 22 точки, докато Сити остава лидер с 29. Същият актив обаче има и Лестър, който гостува на Суонси малко по-късно днес. На точка отзад е Манчестър Юнайтед. "Червените дяволи" също имат да играят - с Уест Хем вкъщи.

Победата е по-специална за Марк Хюз, който преди време бе наставник именно на Манчестър Сити, но беше уволнен.