Слаб Ливърпул записа първа победа във Висшата лига (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

2125 0

Отборът на Ливърпул записа много трудна победа с минималното 1:0 над Кристъл Палас в мач от втория кръг на Висшата лига. Единственото попадение на "Анфийлд" бе дело на Садио Мане 17' преди края на срещата.

С победата днес "червените" събират актив от 4 точки, след като направиха 3:3 в първия мач за кампанията срещу Уотфорд. "Орлите" пък остават без точка и без гол след два изиграни мача.

Ливърпул не игра на очкаваното ниво, но все пак стигна до победата. Играчите на Юрген Клоп не сътвориха нищо интересно през първата част, а натискът им даде резултат 17' преди края на мача, когато Садио Мане откри с втория си гол за сезона. Крилото на мърсисайдци получи топката след щастлив рикошет между Соланке и играч на лондончани и лесно вкара от близо.

В заключителните минути на срещата Мохамед Салах и Доминик Соланке пропуснаха чисти възможности, като можеха да решат срещата предварително.