Манчестър Юнайтед разпиля и Суонзи, Лукаку и Погба пак бележат (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

2545 0

Отборът на Манчестър Юнайтед записа втора поредна победа с 4:0 в английската Висша лига, след като се наложи като гост над Суонси. В миналия кръг "червените дяволи" постигнаха този резултат и срещу Уест Хям, като заслужено водят в класирането на Англия.

През първата част и двата тима имаха своите положения, а в залкючителните минути на полувремето Пол Погба стреля в страничната греда, а Ерик Баи добави, като това е първи негов гол с екипа на Юнайтед.

През втората част "лебедите" опитаха да изравнят резултата, но защитата в червено изглеждаше повече от перфектна. Освен това в последните 10' момчетата на Жозе Моуриньо добавиха три бързи гола чрез Ромелу Лукаку, Пол Погба и Антони Марсиал. Интересното е, че тримата се разписаха и в срещата с Уест Хям миналата седмица.

All Goals & highlights HD - Swansea 0-4... by taftadarka2016