Познайте кого обвини Моуриньо за поредната загуба

Снимка: Guliver/Getty Images

1493 0

Жозе Моуриньо не разочарова всички фенове, които очакваха от него поредното оправдание за загубата с грешните съдийски отсъждания. Срещу Уотфорд реферът Майкъл Оливър ощети "червените дяволи" през първото полувреме, когато не отсъди нарушение срещу Антони Марсиал и секунди по-късно падна първия гол за "стършелите", които в последствие спечелиха с 3:1.

ВИЖТЕ КАК ЮНАЙТЕД СЕ ПРОВАЛИ СРЕЩУ УОТФОРД

"През първия половин час игра не се представихме на ниво. Това е нещо, което мога да контролирам, защото можем да работим повече в тренировките и да се подобрим.

След това съдията и лайнсменът направиха голяма грешка. Това е извън моя контрол и не мога да го подобря.

След почивката изравнихме и бяхме по-добрият отбор, но пък после Гомеш направи феноменално спасяване (при удар с глава на Златан Ибрахимович) и в няколко ситуации нямахме късмет - това също е извън моя контрол", обясни Моуриньо, който за първи път от 10 години записва три поредни загуби.