Пиер-Емерик Обамеянг закопа Арсенал с този пропуск (ВИДЕО)

1364 0

Арсенал загуби от Евертън с 1:2 във Висшата лига в понеделник и "артилеристите" със сигурност ще искат да забравят този мач възможно най-бързо. Един от големите грешници за тима беше капитанът Пиер-Емерик Обамеянг.

Артилеристите допуснаха два гола в последните 15 минути на срещата, а в 85-ата минута габонецът влезе в игра на мястото на Лаказет в търсене на гол. В последната атака на тима Нкетиа прати топката към Габриел, който позволи на Обамеянг да се открие.

Нападателят стреля веднага от позицията си отдясно, но ударът му беше прекалено разочароващ и мина далеч от целта. "Да, Обамеянг е свършен", пишат потребители в социалните мрежи.