Пато: Изненадах се, когато ми казаха, че ще играя

1084 0

Нападателят на Челси Алешандре Пато сподели емоциите си след дебюта за английския тим в двубоя срещу Астън Вила (4:0).

26-годишният бразилец влезе като резерва в 23-ата минута и реализира втория гол в мача, който падна от дузпа в края на първото полувреме.

"Много съм щастлив днес. Много се изненадах, когато ми казаха, че мога да изляза на терена. По време на мача ми беше лесно да си взаимодействам със съотборниците. Уморен съм, но доволен", заяви Пато, цитиран от "ВВС".

Нападателят премина в Челси под наем от Коринтианс през зимния трансферен прозорец. Дълго време той влиза във форма.