Отбори от Висшата лига влудиха феновете за ФА Къп на 1/32-финалите (ВИДЕО)

1864 0

Уулвърхемптън очаквано, но и след голяма драма се превърна в победителя от 1/32-финалната двойка с Брентфорд във ФА Къп. "Вълците" преиграха срещата с елитния съперник и след повече от 120 минути спечелиха домакинството си.

Уулв бе фаворизиран преди срещата

В редовното време отново нямаше победител - през първата част гостите откриха след 13 минути чрез Колинс, но Семедо върна попадението в 36'. След почивката Мопе изведе Брентфорд в 52', но Фрейзър прати срещата в продължения с гола си в 72-ата минута.

В крайна сметка Куня оформи крайния резултат 3:2 отвъд редовното време на първото продължение. Първата среща завърши при 1:1.

Като изненада може да се определи отпадането на Уест Хем, който отстъпи като гост на Бристол Сити с 0:1. Първата среща завърши 1:1.

Резултатите от останалите срещи

Бирмингам - Хъл Сити 2:1

Болтън - Лутън 1:2

Ийстлей - Нюпорт 1:3

Още: Фирмино за старта си в Ливърпул: Треньорът не знаеше как да ме използва, дадох му урок

Видяха го в Париж? Нюкасъл реши бъдещето на Бруно Гимараеш

Ужасът се повтаря: Наказват Евертън с ново отнемане на точки, Нотингам също го отнася?