Насри се завръща на терена през март


Насри се завръща на терена през март

609 0

Полузащитникът на Манчестър Сити Самир Насри заяви, че се надява да се възстанови напълно от травмата си в края на март.

Насри е извън терените, заради контузия на подколянното сухожилие и не е играл от 17 октомври.

"Първоначално докторите казаха, че няма да играя четири до шест месеца, а после хирургът го потвърди. Ще започна да се подготвям за мачове през март. Искам да работя усилено и да съм във форма в края на сезона. В края на март искам да тренирам пълноценно с отбора”, каза французинът.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Денят, в който Европа се поклони на Трифон Иванов: Туньо заблестя ярко преди 30 години

На днешната дата - 8 май, през 2026 г. се навършват 30 години финала на Трифон Иванов в турнира за Купата на носителите...

Най-четени новини

виж всички