Къртис Джоунс от Ливърпул бе изгонен след край на мач за младежите на Англия (ВИДЕО)

14256 0

Младият Къртис Джоунс, който в последно време се превърна в титуляр за своя клубен Ливърпул, се отчете с недопустима проява по време на мач на английския национален отбор по футбол до 21 години. "Трите лъва" спечелиха с 2:1 срещу отбора на Хърватия до 21 години.

Младите англичани бяха загубили от Швейцария и Португалия и имаха нужда от победа с два гола разлика, за да продължат напред и да излязат от групата. След вкарана дузпа през първата част и фантастичен завършващ удар през втората, Джоунс сякаш беше осигурил продължаването напред за своя отбор.

В последните минути обаче Хърватия подсигури своето преминаване напред с невероятно попадение, което обаче изхвърли англичаните. След последния съдийски сигнал хърватите започнаха да празнуват бурно, което не се хареса на Джоунс, който налетя на бой и бе изгонен.