Куриозно: Роналдо се самоконтузил заради марковото си "Siuuu"

2848 0

Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо сам си е предизвикал контузията, заради която е под въпрос за утрешния мач от 15-ия кръг на Висшата лига срещу Кристъл Палас. Травмата на португалеца е в коляното и е получена по време на празнуването на победния му гол при успеха над Арсенал с 3:2 през седмицата.

Роналдо наниза два гола на "артилеристите", като след второто попадение направи традиционното си празнува "Siu", при което скача и се обръща на 180 градуса. Впоследствие опитният футболист е забелязан да накуцва и да се държи за коляното, като бе заменен в 88-ата минута.

Травмата на звездата е лека, но е възможно да получи почивка в утрешния мач с "орлите", който ще бъде дебютен за новия мениджър на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник. "Червените дяволи" посрещат своя съперник в неделя от 16:00 часа българско време. Ето защо всеки гол на Роналдо е безценен за Манчестър Юнайтед.