Клоп отсече: Не съм доволен от представянето ни

1082 0

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана недоволен от представянето на своя отбор равенството 0:0 на „Анфийлд” с Манчестър Юнайтед в дербито на 8-ия кръг на Висшата лига.

„Не съм разочарован, но не съм доволен от представянето ни. Никой няма да излъчва този мач на запис след 10 или 20 години, но ние можехме да играем по-добре. Беше хаотичен мач,доста накъсан, но ние загубихме търпение при пасовете си.

Моуриньо излезе за 0:0 срещу Клоп и изпълни целта си на "Анфийлд"

Отношението на моя отбор беше наистина добро. Бяхме готови да се борим, но когато можеш да играеш по-добре, трябва да го направиш”,заяви Клоп след мача, цитиран от „Би Би Си”.

Той посочи защитата на Юнайтед и физическата мощ на техните играчи като основна причина за крайния резултат.

Арестуваха Джейми Карагър преди дербито Ливърпул-Манчестър Юнайтед (ВИДЕО)

Срещу такава защита трудно се играе. Персоналното покритие в защита е трудно преодолимо, те притежават повече физическа сила от нас. Хабихме енергия напразно през първата част.

Второто полувреме беше по-добра и с по-свежи крака можехме да създадем повече положения. Накарахме Де Хеа да прави две или три страхотни спасявания, но играта ни бе беше това, което трябваше да бъде”.