Капитанът на Ливърпул: Напускането на феновете не ни е оправдание

Снимка: официален сайт

808 0

Капитанът на Ливърпул Джордан Хендерсън заяви, че загубата на точки в мача срещу Съндърланд снощи (2:2) не е свързана с протеста на феновете.

В 77-ата минута на мача част от привържениците на Ливърпул напуснаха стадиона в знак на протест срещу повишаването на цените на абонаментните карти - най-скъпите места на централната трибуна от новия сезон ще струват 77 паунда.

Ливърпул водеше уверено на "черните котки" с 2:0 до 83-ата минута, след което Джонсън и Дефо вкараха по веднъж и изравниха резултата.

"Не е много добър резултат. Трябва да анализираме последните 10 минути от нашия мач. Те бяха неубедителни", заяви капитанът на "червените" след мача.

"Напускането на феновете не е оправдание", добави Хендерсън.

Ливърпул е на девето място във Висшата лига.