Издънка! Лестър профука два гола аванс срещу Брентфорд

878 0

Лестър завърши 2:2 срещу Брентфорд в среща от 1-ия кръг на Висшата лига на Англия, след като профука два гола аванс на своя „Кинг Пауър Стейдиъм“. Тимоти Кастан и Киърън Дюсбъри-Хол дадоха преднина на „лисиците, но Айвън Тони и Да Силва завоюваха точката за "пчеличките".

Двубоят започна с по-добра игра на домакините. Логично в 33-ата минута Тимоти Кастан откри резултата с глава след центиране от корнер.

След почивката падна нов гол в мрежата на гостите. Киърън Дюсбъри-Хол реализира страхотно попадение. Той шутира от около 20 метра, а топката влетя в мрежата след рикошет в лявата странична греда - 2:0.

В 62-ата минута Айвън Тони реализира отблизо и върна „пчеличките“ в мача. Резервата Да Силва изравни в 86-ата минута. Той направи страхотен пробив и матира Уорд – 2:2.

Дори малко преди края топката посети за трети път мрежата на Лестър, но попадението бе отменено заради засада.