Играчите на Ковънтри останали шокирани от играч на Манчестър Юнайтед и колко посредствен е

3420 0

Играчите на Ковънтри Сити са били изумени от лошото представяне на една от звездите на Манчестър Юнайтед на "Уембли" в неделя. "Червените дяволи" изпуснаха преднина от 3:0 срещу тима от Чемпиъншип в драматичен полуфинал за ФА Къп.

Ковънтри върна трите гола през последните 20 минути, като Хаджи Райт вкара от дузпа в последните минути, за да вкара двубоя в продължения. Там засада раздели Ковънтри от победата, а при дузпите нервите на играчите на Ман Юнайтед се оказаха по-здрави.

Никак не е добра тази реклама за Маркъс Рашфорд

Още: "Вашата реакция беше позорна" - Ерик тен Хаг отговори ядосано на журналистите

От Ковънтри не могат да повярват колко слабо е играл Рашфорд

Според "Manchester Evening News" футболистите на Ковънтри са били шокирани от това колко слаб е бил Маркъс Рашфорд. Английският национал игра по левия фланг, но беше напълно неефективен и в крайна сметка беше освиркван от част от собствените си привърженици, когато беше заменен от Амад Диало в 97-ата минута.

Рашфорд бе видян да накуцва след смяната и е под въпрос за мача срещу Шефилд Юнайтед, но се твърди, че играчите на Ковънтри не могат да повярват как нападателят почти не е участвал в двубоя.

Изданието пише, че играчите са смятали, че 26-годишният играч е бил лесно преодоляван през второто полувреме и е можело да се включи много повече в играта.  Рашфорд имаше разочароващ сезон със само осем гола и пет асистенции във всички състезания след главозамайващите висоти в кампанията с 30 гола през миналия сезон. А Моуриньо "завидя" на Тен Хаг: В Юнайтед нямах подкрепата, която той има.

Още: Джон Тери и Анди Кол бяха приети в Залата на славата на Висшата лига

Фенове на Манчестър Юнайтед се връщат на "Уембли" след отменения гол на Ковънтри (ВИДЕО)

Томас Тухел може да поеме изненадващ клуб в Англия след раздялата с Байерн

"Срамът" на сър Алекс Фъргюсън срещу "гордостта" на Тен Хаг в Манчестър Юнайтед: Разликата е в 2 изказвания

Мениджърът на Ковънтри: Ако Райт си бе изрязал ноктите на краката, щяхме да сме на финал на ФА Къп