Играч на Тотнъм се скарал със съотборниците си и напуснал стадиона на почивката срещу Ливърпул

1619 0

Тотнъм продължава пропадането си, след като доскоро оглавяваше класирането в английската Висша лига. "Шпорите" вече са на 6-ата позиция в подреждането, а последното разочарование дойде при загубата с 1:3 от шампиона Ливърпул.

Оказва се, че на почивката между двете полувремена се е стигнало до разправия между играчите на Жозе Моуриньо, породена от гола на Роберто Фирмино в последните секунди от частта. С основна вина за него бе Серж Орие.

Стигнало се до там, че националът на Кот д'Ивоар е напуснал стадиона на почивката. Той бе заменен заедно с Хари Кейн (нападателят поради контузия), но след това така и не се появи на трибуните, информира британското издание "Дейли Мейл".

А контузията на Хари Кейн вероятно ще го извади от игра за няколко седмици.