И клетият Кристъл Палас усети головата мощ на Манчестър Ситит

Снимка: Gulliver/GettyImages

1094 0

Отборът на Манчестър Сити продължава победната си серия в английската Висша лига, след като в мач от 6-я кръг се наложи над Кристъл Палас с 5:0.

Срещата на "Етихад" премина под темпото на гражданите, а проблемите за тима от Лондон продължават, след като те все още не са вкарали гол през сезона.

Секунди преди края на първата част Лерой Сане изведе съотоборниците си напред. След почивката пък Рахийм Стърлинг нокаутира "орлите" с две попадения между 52' и 59'. Голмайсторът на тима Серхио Агуеро и резервата Фабиан Делф оформиха крайния резултат с попадения в 79' и 89'.

С тази победа "гражданите" оглавиха класирането в Англия с актив от 16 точки, а Кристъл Палас продължава да е на дъното.