Хендерсън: Вярвах на Балотели, затова му разреших да бие дузпата


Хендерсън: Вярвах на Балотели, затова му разреших да бие дузпата

1401 0

Полузащитникът на Ливърпул Джордан Хендерсън, който излезе с капитанската лента в първия мач в Лига Европа срещу Бешикташ, коментира ситуацията с дузпата, която бе отсъдена в 84-ата минута на мача. Тя бе реализирана от нападателя Марио Балотели. Италианецът отне топката от Хендерсън, който трябваше да изпълни удара. За щастие на Ливърпул, Балотели реализира победния гол.

"Това беше много важен гол. От време на време успявахме да контролираме нелошо топката, така че мисля, че заслужавахме този гол. Особено важен гол, с оглед на факта, че резултатът бе 0:0", коментира Хендерсън след мача.

"Дузпата? Исках да я изпълня, но Марио изпитваше увереност, той не веднъж е вкарвал важни дузпи по-рано. Всеки иска да бие дузпата, но аз не се съмнявах, че на Марио ще му се получи, заради това му отстъпих топката", заяви халфът, цитиран от "ITV".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички