Гуардиола затапи английските медии, даже без да иска


Гуардиола затапи английските медии, даже без да иска
Снимка: Guliver/GettyImages

6370 0

Пеп Гуардиола може би несъзнателно посочи противоречието и честия фанатизъм на английските медии по отношение на футбола във Висшата лига. Испанецът направи мечтан старт в първенството с Манчестър Сити и след само 5 кръга е единствен без грешка, като вече има комфортен аванс пред основните си преследвачи за титлата.

ЗАГУБИТЕ НА МОУРИНЬО НЯМАТ КРАЙ

Срещу Борнемут тимът спечели с 4:0 и демонстрира за пореден път великолепна игра, а критикуваните миналата кампания Кевин де Бройне и Рахийм Стърлинг не спират да блестят.

Журналистите съответно попитаха Пеп дали не му се струва прекалено лесно да побеждава?

"Моля ви, не ми казвайте, че е лесно. От години слушам как Висшата лига била най-силното първенство и съм го приел. Така че кое му е лесното? Не обръщам внимание на похвалите, въпреки че благодаря много за милите думи, които се казаха за нас след добрия старт.

Ние още нищо не сме направили обаче, едва септември е и ни предстои много работа. Обещавам ви, че ще губим мачове, а тогава знаем какво се случва. Виждал съм какво се случва с някои треньори, когато не печелят. Така че не обръщам внимание много на похвалите", коментира Гуардиола.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Най-четени новини

виж всички