Футбол от друга планета! Манчестър Сити и Ливърпул си размениха по един гол в рамките на минута (ВИДЕО)

1161 0

Манчестър Сити и Ливърпул започнаха втората част от осминафинала на Карабао Къп помежду си по възможно най-фантастичния начин, разменяйки си по едно попадение в рамките на минута.

"Гражданите" моментално откриха полувремето с безупречна атака. Топката премина през няколко футболисти, а в крайна сметка офанзивата бе завършена по чудесен начин от Рияд Марез, който напомни за себе си.

Video edited on Kapwing

Буквално секунди по-късно Дарвин Нунес бе изведен на фланга по прекрасен начин, проби напред и намери Мохамед Салах в наказателното поле на гражданите, а той не сбърка от непосредствена близост и изравни за 2:2.

Следете срещата Манчестър Сити - Ливърпул НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!