Фулъм с Бодуров изхвърча от ФА Къп

954 0

Фулъм на българския национал Николай Бодуров отпадна в 4-ти кръг на ФА Къп. Лондончани загубиха като домакини от Съндърланд с 1:3.

Уго Родайега откри за Фулъм в 28-ата минута, но автогол на вратаря Маркъс Бетинели в 61-та, Рики Алварес в 75-ата и Жорди Гомес в последната минута попариха надеждите на домакините за нещо повече в турнира.

Бодуров започна като титуляр за "котиджърс" и остана на терена през целия двубой, като изкара и жълт картон.

В другото преиграване рестън Норт Енд елиминира приятната Шефилд Юнайтед с 3:1.

Джеймс Мърфи откри за Юнайтед в 38-та минута, но в рамките на 10 минути гостите обърнаха тотално развоя през втората част. Първо Пол Галахър в 63-та минута изравни, а Пол Хънтингтън направи обрата пълен в 69-та. Само четири по-късно отново Галахър се разписа, този път от дузпа, и оформи крайния резултат.

В следващия кръг Престън среща Манчестър Юнайтед, който победи Кеймбридж с 3:0.