Фулъм оцеля в драма за ФА Къп, Бодуров със 120 минути игра(СНИМКИ)

2577 0

Отборът на Фулъм продължава участието си във ФА Къп след драматична победа с дузпи в двубой срещу Уулвърхемптън. Редовното време на мача завърши наравно при резултат - 2:2, а в продълженията двата тима си вкараха по още един гол за 3:3 и така се стигна до 11-метровите наказателни удари.

Българският национал Николай Бодуров бе титуляр за своя тим и изигра всичките 120 минути.

Иначе Кълей Уудроу откри за Фулъм след близо половин час игра, а Дейвид Едуардс и Раджив ван Ла Пара през второто полувреме обърнаха резултата в полза на "вълците". До края на редовното време отново Уудроу бе точен и прати мача в продължения. В тях Едуардс даде нов аванс на домакините, а в добавеното време на продълженията Фулъм получи дузпа, която Рос МакКормак превърна в гол.

При дузпите единственият пропуск на Дохърти се оказа фатален за Уулвърхемптън.