Фенове на Тотнъм нападнаха Салах в социалните мрежи: Той симулира! (СНИМКИ)

Снимка: Getty Images/Gulliver

1417 0

Ливърпул успя да надделее на "Селхърст Парк" късно снощи, за да победи отбора на Кристъл Палас. Голове на Джеймс Милнър от дузпа и Садио Мане при контраатака в края на мача донесоха победата на "червените" с 2:0 над своя неудобен опонент.

Дузпата за мърсисайдци бе спечелена в края на първото полувреме от голямата звезда на Ливърпул Мохамед Салах. Той се строполи в наказателното поле, след като бе фаулиран от бившия играч на "червените" Мамаду Сако.

В социалната мрежа Туитър се появиха редица коментари, които упрекват египтянина, че е симулирал в ситуацията при дузпата. Ливърпул успяха да се приберат с гол аванс на почивката, което им позволи да играят по-спокойно през втората част на двубоя.