Евертън и Хъл откриха кръга със зрелищно реми

719 0

Отборите на Хъл Сити и Евертън завършиха наравно 2:2 в първия мач от 19-и кръг на Премиършип. "Тигрите" на два пъти повеждаха в резултата, но не можаха да стигнат до пълен успех.

Майкъл Доусън даде преднина на домакините още в 6-ата минута, а "карамелите" изравниха в края на първото полувреме благодарение на автогол на Дейвид Маршал.

В 65-ата минута Хъл отново поведе с гол на шотландското крило Робърт Сондграс, но Евертън успя да стигне до равенство с попадение на Рос Баркли шест минути преди края.

Хъл Сити с актив от 13 точки заема предпоследното 19-о място в подреждането, а Евертън с 27 точки са на седма позиция.