Джон Тери: Май не ми пука дали съм вкарал от засада

955 0

Защитникът на Челси Джон Тери изрази радостта си, че е спасил своя тим от поражение във Висшата лига. Ветеранът заяви, че не му пука, ако попадението му срещу Евертън (3:3) е било от засада.

"Казват, че съм вкарал от засада? Не съм сигурен дали това ме вълнува. Това е моят първи гол за сезона и още нямаме загуба при новия треньор. Нашите играчи показаха невероятна жажда за борба", коментира Тери, цитиран от Sky Sports.

Мачът срещу Евертън стана 700-тният за защитника в състава на "сините". В юбилейния си двубой бившият капитан на Англия се отличи два пъти: в началото на първото полувреме той засече топката в собствената си мрежа, а в 98-ата минута изравни резултата.