Джо Харт за получената от Лионел Меси бира: Странно е да се гордееш с допуснати голове


Джо Харт за получената от Лионел Меси бира: Странно е да се гордееш с допуснати голове
Снимка: Guliver/GettyImages

1367 0

Вратарят на Тотнъм Джо Харт бе дълго време част от друг английски гранд - Манчестър Сити. Именно там той записа най-добрите си двубои, като бе собственост на клуба цели 12 години - от 2006 до 2018-а. За този период той записа 266 мача.

Някои от тях са били на най-високо ниво - като тези срещу Барселона в Шампионска лига. Все пак, той е допускал голове в тях, но години по-късно, Харт признава, че е горд с тях. А причината - Лионел Меси. Английският страж е поредният, получил бира от аржентинеца по случай подобрения рекорд на Пеле за най-много голове за един клуб.

"Нищо освен уважение за великия Лео Меси. Изглежда странно да си горд от допуснати голове, но в крайна сметка се касае за величие. Поздравления, привилегия е за мен да съм част от постижение на Меси, което никога няма да бъде достигнато" - написа Харт в личния си профил в социалната мрежа "Инстаграм" и качи снимка.

А какво се случва с Лионел Меси и травмата му преди финала за Суперкупата на Испания?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички