Челси с убедителен успех срещу Уест Бромич

Снимка: Getty Images/Gulliver

823 0

Челси разгроми Уест Бромич с 4:0 като гост в 12-ия кръг на Висшата лига. Това е четвърта поредна победа за отбора на Антонио Конте и е на второ място във временното класиране. Алваро Мората, Еден Азар и Маркос Алонсо отбелязаха головете  днес на "Дъ Хоутърнс".

Още в 17' голмайстора на Челси Алваро Мората вкара първия гол за "сините", а 6 минути по-късно асистира на белгиеца Еден Азар, който удвои преднината.

Малко преди почивката шампионът на Англия реши всичко в срещата, благодарение на Маркос Алонсо. Сеск Фабрегас центрира от фаул, а Алонсо бе оставен съвсем сам в наказателното поле на домакините и с хубав удар почти от аутлинията отбеляза за 3:0. През втората част с втория си гол в мача Еден Азар оформи крайния резултат, а Фабрегас пък записа втора асистенция.