Челси намери заместник на Жиру и Мората


Челси намери заместник на Жиру и Мората
Снимка: Getty Images/Guliver

1370 0

Английският Челси се интересува от нападателя на Борнемут Калъм Уилсън. Лондончани възнамеряват да преговарят с колегите си за привличането на футболиста още през януарския трансферен прозорец, съобщава "The Mirror".

Ръководството на Челси вижда у 26-годишния англичанин заместника на двамата си нападатели Оливие Жиру и Алваро Мората. И французинът, и испанецът не впечатляват с ефективност своя мениджър Маурицио Сари. Затова италианецът търси нов централен нападател.

ЖИРУ ОТРЕЧЕ ЗА РАЗДЯЛА С ЧЕЛСИ: НАМИРАМ СЕ ТАМ, КЪДЕТО ИСКАМ ДА БЪДА

От началото на новия сезон Уилсън има 13 мача за Борнемут във всички турнири. Той е вкарал 7 гола и е дал 4 асистенции. Контрактът му с "черешките" е в сила до 2020 година.

Наскоро стана ясно, че лондончани са готови и със заместник на най-голямата си звезда - Еден Азар. Според Mercato365 това е Набил Фекир от Олимпик Лион. Азар неведнъж намекна, че мечтае да играе за Реал Мадрид, който също го иска в редиците си.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички