Брентфорд - Манчестър Юнайтед по ТВ: Къде да гледаме двубоя от Висшата лига?

1911 0

Манчестър Юнайтед гостува на Брентфорд в отложен мач от 17-тия кръг на английската Висша лига. Домакините са в слаба форма, като в неделя инкасираха четвърта загуба в последните 5 мача и не успяха да се противопоставят на Ливърпул (0:3).

От своя страна Манчестър Юнайтед изпусна победата срещу Астън Вила, въпреки че водеше с 2:0 и представянето на "червените дяволи" беше далеч от очакванията. Успехът за момчетата на Ралф Рангник ще е задължителен, ако те искат да запазят шансове за топ 4.

Проблемите за Брентфорд са доста сериозни, като шестима души са отсъстващите. С контузии са Рая, Гуд, Джошуа Да Силва, Хулиан Жеанвиер и Матиас Йоргенсен. Огочукво Онйека е част от състава на Нигерия за Купата на африканските нации.

В Манчестър Юнайтед отсъства Ерик Баи, който също е на Купата на Африка. Под въпрос са Антони Марсиал, който остана извън групата за мача с Астън Вила, Кристиано Роналдо и Пол Погба. И тримата все още лекуват контузии и не е ясно дали Рангник ще реши да ги рискува.

Двубоят започва в 22:00 ч. и ще бъде предаван пряко по Диема спорт. Може да следите мача НА ЖИВО в SportLive.bg.